“Я не вірю на слово”: ІРРП пропонує міні-стипендії на боротьбу з фейками

Команда ІРРП пропонує журналістам з південних та східних областей України взяти участь в унікальному проекті, спрямованому на підвищення рівня медіаграмотності читачів, глядачів та слухачів.

Медійники, блогери і громадські активісти з Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей можуть подати заявки на отримання міні-грантів, щоб створити матеріали, спрямовані на підвищення медіаграмотності аудиторії усіх видів медіа.

Це можуть бути усі види текстів, інтерактивні формати, інфографіка, фотопроекти, відеосюжети, теле- і радіопрограми, які мають бути оприлюднені в будь-якому регіональному медіа (в газеті, на сайті, на радіо, телеканалі чи відеоблозі).
Фейкові новини, маніпуляції, пропаганда та дезінформація – усе це сьогодні має реальний вплив на реальне життя сучасного суспільства.
Найефективнішою зброєю проти цих явищ є підвищення рівня медіаграмотності – вміння критично сприймати інформацію, розпізнавати обман, відповідально ставитися до її поширення.

Саме в цьому – мета конкурсу, який проводить ІРРП в рамках проекту «re:start democratic discourse-2», що реалізовується партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ European Centre for Press and Media Freedom ECPMF, Лейпциг, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити заявку (дедлайн – 02 вересня 2019 року).

Автори можуть пропонувати свої ідеї або вибрати тему із запропонованого списку.

Організатори відберуть 20 найкращих ідей та допоможуть їх реалізувати – за допомогою редакторів-менторів. Після оприлюднення у медіа автори цих матеріалів отримають міні-стипендії – від 4000 до 5000 грн.

Подробиці конкурсу “Я не вірю на слово” – http://bit.ly/grants-medialiteracy-rpdi

Подивитися минулорічні публікації в межах проєкту можна тут http://bit.ly/2YNmHPr

Заявки приймаються до 02 вересня 2019 року.

Результати відбору буде повідомлено заявникам до 10 вересня 2019 року.

Анкету-заявку можна заповнити тут http://bit.ly/2TpPIdU

Запитання можна надсилати на адресу irrp@ukr.net або зателефонувавши координаторці проєкту Оксані Євтушенко за номером тел.: +38 067 234 42 16.

Datum

Aug 11 2019 - Sep 02 2019
Vorbei!

Uhrzeit

8:00 - 18:00